İnformation

İnformation

İnformation

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
_...._

Değerlendirme : 24

MesajKonu: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Paz Nis. 03, 2011 9:43 pm

Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın

Kristal Titreşimli Çocuklar şimdi girmeye hazırlanırken, önümüzdeki on yıl, takip eden bin yılın neler getireceğini belirleyen enerjileri kurup sabitleyecek. Bu titreşimli çocuklar için bazı öncü izciler, Kristal Çocuklar'ın yalnızca bir kaç sihirli vasfını taşır olarak burada bedenlenmeye başladılar bile. Sizler eğitim ve sevgi ile tüm insanlığın bileşke titreşimini yükseltiyorsunuz. Hali hazırda dünyanızda mevcut karmaşa ve huzursuzluk içinde bile, şu an Işığın daha önce erişilememiş karanlık alanlara erişmesi için bir fırsat olduğunu görmenizi istiyoruz sizden. Diyoruz ki, bu Işığın, Kristal Titreşimli Çocuklar'ın yolunu temizlemek için yayılması gerekiyordu. Onlar dünyanıza girdikçe, savaş dediğiniz şey artık varolmayacak.

Bu özel çocuklar sizin alışılageldiğinizden farklı enerji yapılarına sahipler. Onlar uç derecede güçlü fakat uç derecede incinebilirler. Varlıklarından yayılan saf enerji tertemiz olduğundan, doğduklarında auraları güçlüke ayırt edilebilir olur. Enerjinin sizin sahip olmadığınız temel bir anlayışına sahiptirler.. Bu özel varlıklar insanlığın, beşinci boyut özelliklerini ve vasıflarını tümüyle kullanabilmelerine olanak veren, daha üst bir evrim düzeyindedirler. Sevgiye dair kapasiteleri mevcut anlayışınızın ötesindedir. Sizlerin sihirli çocuklar olarak adlandırabileceğiniz Kristal titreşimli Çocuklar, sizin henüz anlayışınızın dışında olan yeteneklere sahiptirler. Kristal çocukların özellikleri basitçe iki yönlüdür, onlar inanılmaz derecede güçlü ve yine inanılmaz derecede kırılgandırlar. Çok gelişmiş varlıklardır ve basit enerjinin gerçekte ne olduğunu bilmektedirler. Sizin imkansız olduğunu düşündüğünüz şeyleri yapmak Kristal Titreşim taşıyan insanlar için çocuk oyuncağıdır. İnsan çocuklarında daha önce hiç görmediğiniz büyülü yetenekleri görmeye başlayacaksınız. Enerji ile ilgili temel bilgileri, enerjiyi değişik yollarla kullanmalarını sağlayacak. Korku onların en büyük belalısıdır ve sizin Oyun Alanı'ndaki rolünüz, bu noktaya dek, korkuyu ortadan kaldırarak gezegeni onlar için güvenli hale getirmek olagelmişti. Terör adını verdiğiniz korku, son zamanlardaki hareketleriniz sayesinde şu anda çözülüp dağılmakta. Bildiğinizden çok daha başarılı olduğunuzu söylüyoruz size. Kristal Çocuklar dediğimiz, insanlığın yüksek titreşimi gezegeninize birlik bilinci anlayışını ve Yeni Oyun'u getirecek. Lütfen önümüzdeki zamanlarda, insanlığın bu yüksek tohumuna gezegeni güvenli hale getirmek için realitenizi değiştirmeye yönelik geniş ve bonkör fırsatlarınız olacağını anlayın. Kendi kalbinizdeki korkuyu ortadan kaldırmak sorumluluğunu alın...

Siz şu anda sadece dünyanıza giriş yapan ve ortalığı kolaçan eden keşif grubunu görüyorsunuz. Onlar, ilk Kristal enerjiyi insan formunda taşıyan çocuklardır. Güçlüler, ama onlar dünyanıza yakında gelecek olan enerjinin sadece küçük bir bölümünü taşıyorlar. Bu noktaya kadar onlardan Kristal çocuklar olarak bahsetmekle sanki onlar sizlerden ayrıymış izlenimini verdik. Ama lütfen şunu iyice anlayın ki onlar, daha yüksek titreşimli bir formda olan sizlersiniz. Onları Kristal Çocuklar olarak adlandırarak sizin kendi evriminizdeki bir dönüm noktasını işaret etmek istedik, siz onlara zaman içinde sadece "çocuklar" diyeceksiniz. Sizi size tanımlamak için özel sözcüklere ihtiyaç yok.

GRUP

Grup bir süredir Kristal Çocukların dönüşünden bahsediyor. Bu çocuklar, insan evriminin bir sonraki basamağını oluşturuyor. İndigolar, bize gelişebileceğimiz bir alan yaratmak için paradigmaları ve yapıları değiştirdiler. Geldiler, ve bizim inanç sistemimizi ve çocuklarla etkileşim biçimimizi esnetmeye çalıştılar ve bunu yaparken büyük zorluklarla karşılaştılar. Gruba göre bunun en büyük nedeni evrimimizin bir sonraki basamağı için bize yer açmaktı. Grup, evrimin bu sonraki basamağını "Kristal Titreşimli Çocuklar" olarak adlandırıyor. 1996'da, bu mesajlar ilk gelmeye başladığında Grup şöyle demişti: "Eğer onların dönüşü için gezegeni daha güvenli bir hale getirebilirseniz gelecekler". Ve ancak kısa bir zaman önce Grup, Kristal çocukların dünyamıza gelmeye başladığını söylediler.

KRİSTAL ÇOCUKLAR

Kristal Çocuklar, İndigo Çocuklar'dan sonra dünyaya gelmiş olan yeni kuşaktır. Aşağı yukarı sıfır ila 10 yaş arasında bulunan bu kuşak önceki kuşaklardan farklıdır. Birçok bakımdan ideal olan bu çocuklar insanlığın nereye doğru yöneldiğini göstermektedirler ve bu çok olumlu bir yöndür. Bu çocuklar, İndigolar gibi son derece psişik ve duyarlıdırlar ama onlar gibi savaşçı ruhlu ve öfkeli değil, mutlu, bağışlayıcı ve sakin yaradılışlıdırlar.

İndigo Çocuklar denen daha büyük yaştaki çocuklar (aşağı yukarı yedi ila yirmi beş yaşları arasında bulunanlar), Kristaller ile bazı özellikleri paylaşmaktalar. Her iki kuşakta son derece duyarlı ve psişiktir ve önemli yaşam amaçlarına sahiptir. Aradaki esas fark onların mizaçları, zihinsel ve duygusal yapılarıdır. İndigo'lar bir savaşçı ruhuna sahiptirler, çünkü onların ortak amacı insanlığa artık hizmet etmeyen eski yaklaşımları ortadan kaldırmaktır. Onlar burada dürüstlükten yoksun yönetim ve eğitim sistemlerini ve yasal sistemleri ortadan kaldırmak üzere bulunmaktalar. Bunu başarabilmek için, onların kızgın bir mizaca ve ateşli bir kararlılığa ihtiyaçları var.

Kristal Çocuklar içsel ve dışsal olarak çok güzeldirler; gözlerine bir kez baktığınızda, onlardaki Tanrısal sevgiyi ve bilgeliği görebilirsiniz. Onların auraları parlak ve harelidir; onlar adeta içlerinden ışık saçarlar. Onlar geçmiş yaşamlarından, uzak galaksilerden, barış ve sevgiyle ilgili derin içgörülerinden söz ederler.

Kristal Çocukların manyetizmi "Gözlerime bak... gözlerimin derinliklerine bak!" diyen o eski hipnozcuları hatırlatıyor.
Ancak, Kristallerin bakışları böyle kendi amacına göre yönlendirici değildir. Bu çocuklar sadece, insanlar ve gezegen
hakkında bilgi topluyorlar. Onlar ayrıca gözleriyle sevgi yayıyorlar ve bu enerji bizim şimdi umarsızca gereksindiğimiz
bir armağandır. Kristal Çocuklar insanların yüzeylerinin ötesini görüyorlar. Onlar içsel Tanrısal ışığı görüyorlar ve her şeyi içlerine alırken gözleri huşuyla açılıyor. Kristallerden yayılan sevgi karşı konulmazdır. Normal olarak çocuklardan kaçınan insanlar bile Kristal Çocukların sıcak kişiliklerine çekiliyorlar.

Kristal Çocukların Özellikleri:

1. Çoğunlukla 1995'te ve o yıllardan sonra doğmuşlardır.
2. Yoğun, uzun ve dikkatli bakan iri gözleri vardır.
3. Mıknatıs gibi çeken manyetik kişiliklere sahiptirler.
4. Son derece sevecendirler.
5. Çoğunlukla geç konuşmaya başlarlar
6. Çok müzik yönelimlidirler ve daha konuşmaya başlamadan önce şarkı söyleyebilirler.
7. İletişim kurmak için telepatiyi ve kendi yarattıkları işaret dilini kullanırlar
8. Onlara otizm ya da asperger sendromu tanısı koyulabilir.
9. Sakin, tatlı ve şefkatlidirler.
10. Başkalarını bağışlayıcıdırlar.
11. Son derece duyarlı ve empatiktirler.
12. Doğaya ve hayvanlara çok bağlılık duyarlar.
13. Şifacılık yetenekleri sergilerler.
14. Kristaller ve kayalar ile çok ilgilenirler.
15. Sık sık meleklerden, rehber ruhlardan ve geçmiş yaşam anılarından söz ederler.
16. Son derece sanatçı ve yaratıcıdırlar.
17. Vejetaryen yemeklerini ve meyve sularını "normal yiyeceklere" tercih ederler.
18. Şaşırtıcı bir denge duygusuna sahip, korkusuz araştırıcılar ve tırmanıcılar olabilirler.

Doreen Virtue, Ph.D,
(ALINTI)

En son ~~DreamingDeaD~~ tarafından Perş. Nis. 07, 2011 3:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
enezzz

Değerlendirme : -2

MesajKonu: quatsch   Ptsi Nis. 04, 2011 11:53 pm

çok saçma geldi 95 ten sonra doğmuşlardır kavramı inanılmaz gerçek dışı araştırmalara dayanmayan bir sentez bence
Kullanıcı profilini gör
eren1

Değerlendirme : 8

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 05, 2011 2:02 am

enezzz demiş ki:
çok saçma geldi 95 ten sonra doğmuşlardır kavramı inanılmaz gerçek dışı araştırmalara dayanmayan bir sentez bence

Ama burdaki maddelere uyan çok insan var. Bu yüzden böyle kişilere bu tabirle hitap ediyorlar...
Kullanıcı profilini gör
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 05, 2011 6:41 am

enezzz demiş ki:

Neden saçma geldi belirli bir araştırma kaynak gösterilmediği için mi? 95 ten önce doğduğunuz ve bu özelliklerin tamamını taşıdığınızı düşündüğünüz için mi? yoksa bu konu da belirli bir kaynağa mı sahipsiniz? Ve bu kaynakta bu konuyla ilgili daha değişik bilgiler mi yer alıyor???
Ayrıca belirli bir araştırmaya dayanmadığını neye dayanarak söylediniz??? Sonuçta bunu yazan bir yazar ve bu konu da gerekli araştırmaları da yapmıştır diye düşünüyorum... Bu kitapları bu konular da bilgilenmek isteyenler okuyor ve hiçbir yazar okuruna yanlış bilgi vermek istemez diye düşünüyorum yine....

Kullanıcı profilini gör
eren1

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 05, 2011 4:45 pm

Katılıyorum ~~DreamingDeaD~~
Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: quatsch   Çarş. Nis. 06, 2011 4:40 am

konuya tamamen yanlış açılardan bakılıyor . kristal çocuk tatlı olur 95 ten sonra doğmuşlardır .... gerçekten bilimdışı . tüm insanların beyni enerjiye sahiptir ve bu enerji miktarı genellikle kalıtımsal bir özelliktir . çevre faktörü ile beynin gelişmesi .q da maksimum 20 puanlık bir artış yaratır bu da örneğin 110 dan 130 a doğru gir gelişim yani çevre faktörü muazzam bir değişim yaratmıyor . buradan hareketle bazı çevreler beyni gelişmiş insanları farklı şekillerde lanse ederek gerçek olan birçok bilginin doğruluğunu muallakta bırakıp güvenilen bir kaynak bırakmıyorlar .

ben kristal çocuk kavramını burada duydum ilk defa . indigoyu duymuştum ama bu isimler bence gereksiz ayrıca yanlış tanımlamalar . siz bir çocuğa sen de indigosun dediğinizde çocuk anlamını öğrenince büyük bir kişilik bozukluğu yaşar bunun örneğini onlarca kez gördüm . şu an bunu okuduğunuzda sen kimsin ki, koca bir bilimi ya da insan ırkını irdeliyorsun diyebilirsiniz . buna cevabım sadece bir insanım Very Happy

bu forumun genel ideasını da kişisel olarak tasdik etmiyorum .

sonuç olarak küçük şeyleri büyültmeyelim Very Happy

neden saçma geldi : saçma gelmesi sadece kendi düşüncem bilimsel bir araştırma böyle sonuçlar doğuramaz tarihte araştırma yapılamayacağı için bu şekilde bir ifade barındıramaz . bilgilerin orjinalliği de bozlmuş olabilir

93 doğumluyum bu özelliklere aahip tanıdığım onlarca kişi var yaşla bir alakası yok bu olayın buraya da takılarak görüğünüz gibi tüm belgeleri reddedebiliyorum yani sizi muallağa düşürüyorum Very Happy

sonuç olarak bu konuda kaynak aramayın en büyük kaynak furkandır tekniğe değil amaca yönelin teknik sizin bilincinizde yatıyor onu siz uyandıracaksınız Wink

Kullanıcı profilini gör
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Çarş. Nis. 06, 2011 8:51 am

enezzz demiş ki:
konuya tamamen yanlış açılardan bakılıyor . kristal çocuk tatlı olur 95 ten sonra doğmuşlardır .... gerçekten bilimdışı . tüm insanların beyni enerjiye sahiptir ve bu enerji miktarı genellikle kalıtımsal bir özelliktir . çevre faktörü ile beynin gelişmesi .q da maksimum 20 puanlık bir artış yaratır bu da örneğin 110 dan 130 a doğru gir gelişim yani çevre faktörü muazzam bir değişim yaratmıyor . buradan hareketle bazı çevreler beyni gelişmiş insanları farklı şekillerde lanse ederek gerçek olan birçok bilginin doğruluğunu muallakta bırakıp güvenilen bir kaynak bırakmıyorlar .

ben kristal çocuk kavramını burada duydum ilk defa . indigoyu duymuştum ama bu isimler bence gereksiz ayrıca yanlış tanımlamalar . siz bir çocuğa sen de indigosun dediğinizde çocuk anlamını öğrenince büyük bir kişilik bozukluğu yaşar bunun örneğini onlarca kez gördüm . şu an bunu okuduğunuzda sen kimsin ki, koca bir bilimi ya da insan ırkını irdeliyorsun diyebilirsiniz . buna cevabım sadece bir insanım Very Happy

bu forumun genel ideasını da kişisel olarak tasdik etmiyorum .

sonuç olarak küçük şeyleri büyültmeyelim Very Happy

neden saçma geldi : saçma gelmesi sadece kendi düşüncem bilimsel bir araştırma böyle sonuçlar doğuramaz tarihte araştırma yapılamayacağı için bu şekilde bir ifade barındıramaz . bilgilerin orjinalliği de bozlmuş olabilir

93 doğumluyum bu özelliklere aahip tanıdığım onlarca kişi var yaşla bir alakası yok bu olayın buraya da takılarak görüğünüz gibi tüm belgeleri reddedebiliyorum yani sizi muallağa düşürüyorum Very Happy

sonuç olarak bu konuda kaynak aramayın en büyük kaynak furkandır tekniğe değil amaca yönelin teknik sizin bilincinizde yatıyor onu siz uyandıracaksınız Wink

Hiçbir zaman belirli bir kaynağa güvenemezsiniz... Sonuçta insanoğlunun yazdığı kaynaklar bunlar ve insanlar yanılan varlıklardır... Zaten siz de söylemişsiniz en büyük kaynak furkandır diye... Ama yine de ortaya atılan bazı tezleri, fikirleri değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum... Ayrıca kaynak aramamın sebebi de araştırmalarda birer kaynak (doğruluğu tartışılır olsa da onlar belirli bireyler üzerinde yapılıyor ve tüm insanlar incelenmiyor) ve siz araştırmaya dayanmıyor deyince bende sizin başka bilgilere (bu konu hakkında) sahip olabileceğinizi düşündüm...Ama fos çıktı... Very Happy Tabi bir bilginiz olup paylaşmak istemiyor da olabilirsiniz... Muallağa düştüğümü düşünmenizin sebebi de sanırım konuyu savunmak yerine direk soru sormam... Ama bunun nedeni inanmamam da olabilir bu ihtimali de gözönünde bulundurun isterseniz zaten muallakta olan birini muallağa düşüremezsiniz... Very Happy Diyebilirsiniz ki inanmadığın konuyu neden paylaşıyorsun? ama her paylaştığım şeye inanmak zorunda değilim... Kendin inanmadığın birşeye başkalarını da inandiramam belki evet... Zaten inandırma çabası içinde de değilim... Very Happy
Herkes inanıp inanmamakta özgürdür....
Evet bazı bilgilerin işine gelmeyen insanlar tarafından değiştirilip insanlara yanlış gösterildiği gibi bu bilgide değiştirilmiş olabilir... Tabi bilemem...
Herhalde Aklı selim olan insan gidip te bir çocuğa "aa sen indigosun" veya "aaa sen kristalsin" demez... Bunun gibi ayrıcı lafların çoğunun arkadaşlarına ben indigoyum dediğinde dışlanma sebebi olabileceğini veya çocuğun ben onlardan farklıyım özelim psikolojisiyle kendini diğerlerinden dışlayabileceğini düşünebilir sanırım bu terimleri bilen insanlar... Tabi bir de çocuğun indigo kavramını öğrenip aaa ben böyle olmalıyım böyle yapmalıyım gibi bir psikolojiye bürünebilme ihtimali de var belki de daha kötüleride vs vs...
İstediğiniz kadar irdeleyin buyrun... Smile Zaten fikirler düşünceler tezler irdelenmek için değil mi? Farklı düşünceler , tartışmalar fikir yarıştırmalar önemli bir parçası hayatın... Zaten öyle körü körüne inanmak iyi bir şey değildir... Araştırmak soruşturmak lazım...
Forumun genel ideasını tasdik etmediğinize göre forum da bulunmanızında bir anlamı yok o zaman...Exclamation
Tarih araştırılır tarihte araştırma yapılmaz... Ama araştırmaları yaparken zaten belirli şeyler baz alınır genel değil ve sanırım burda da kristal özellikleri en baskın o senenin çocuklarında görülmüş ki o sene baz alınmış... Bu demek değil ki 95 ten önce hiçbir birey bu özelliklere sahip değildi veya 1970 ten önce hiç indigo özelliklerine sahip birey dünyaya gelmedi... Var olabilir de olmaya da bilir bunu kesin olarak bilemezler çünkü bilmeleri için bütün insanları denek olarak kullanmaları gerekir ilk insandan başlayarak...ama burda büyük ihtimalle baskın olan seneleri araştırmalrda baz almışlardır... benim düşüncem bu...
Belgeleri reddediyorum deyip reddedebilirsiniz... Bende reddediyorum deyip reddedebilirim... Smile Bundaki amacım birilerini muallağa düşürme derdi olmaz dı heralde sadece inanmadığım için reddederdim... Demek ki sizin tek amacınız insanları muallakta bırakmak...
Amaç ... Her insanın bir amacı vardır ve amacına göre yönlendirir hayatını bencee...Teknik kısmına gelince Teknikle falan uğraşma ihtiyacı duymam genelde ya da acaba bana mı öle geliyor ne.... ?Rolling Eyes Şİmdi bu konuda da muallağa düşürdüm diye sevinin hadi hadi... Laughing Laughing

Kullanıcı profilini gör
eren1

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Çarş. Nis. 06, 2011 7:13 pm

Komiksiniz..! 2 kişide yanlış bir şekilde düşünüo olayı

bence o enezin bir zevki öyle anlıyor düzeltmeye gerk yok yani
(zevkler verenkler tartışılmaz.)
Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Perş. Nis. 07, 2011 12:13 am

sözlerim size değildi yazıyaydı 1

forumu enes açtı o haber verdi bakayım dedim 2

istediğinize inanın beni ırgalamaz 3

kimseyi muallağa düşürmek gibi bir amacım yoktur varılacak son nokta olduğu gibi muallaktır 4

kendi kendinize soru sorup cevap buluyorsunuz Very Happy 5

fos çıktı Very Happy komikti sadece güldürdüğünüz için teşekkürler Wink 6

kendi zevkleri diyen kişi: nasıl algılarsanız algılayın bubir ütopya değil sonuçta bir düşünce nasıl algıladığın beni ilgilendirmez 7

kimseyi görüşüme nandırmaya çalıştığımı kast etmedim , size de böyle bir ithamda bulunmadım 8

kendinize iyi bakın 9

mutluluğu mutlaka tadın 10

(( 9-10 sadece tavsiyedir Wink ))

Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

Değerlendirme : 1

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Perş. Nis. 07, 2011 1:29 am

Çok komiksiniz yha... Olaya bak... Forumda herkes birbirine laf atıyor... İç savaşa döndü resmen... Enezcim sen de sakin ol. Eneze hak veriyorum... İsteyen inanmayabilir doğal olarak.... Bu düşünce yapısına bağlı(bunu yanlış anlama enez)

Bu forumda her düşünceye yer var... İster batıl ister başka bir şey... Farketmez.... Herkes istediği düşünceyi söyleyip tartışılabilir ama bunu edepli bir şekilde yapınız lütfen... Bunu sizden istirham ediyorum....

Sevgiyle kalın ey insanoğlu Very Happy Very Happy Very Happy

Kullanıcı profilini gör http://information.hisforum.com
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Perş. Nis. 07, 2011 5:05 am

enezzz demiş ki:
sözlerim size değildi yazıyaydı 1

forumu enes açtı o haber verdi bakayım dedim 2

istediğinize inanın beni ırgalamaz 3

kimseyi muallağa düşürmek gibi bir amacım yoktur varılacak son nokta olduğu gibi muallaktır 4

kendi kendinize soru sorup cevap buluyorsunuz Very Happy 5

fos çıktı Very Happy komikti sadece güldürdüğünüz için teşekkürler Wink 6

kendi zevkleri diyen kişi: nasıl algılarsanız algılayın bubir ütopya değil sonuçta bir düşünce nasıl algıladığın beni ilgilendirmez 7

kimseyi görüşüme nandırmaya çalıştığımı kast etmedim , size de böyle bir ithamda bulunmadım 8

kendinize iyi bakın 9

mutluluğu mutlaka tadın 10

(( 9-10 sadece tavsiyedir Wink ))

Şimdi başlayalım sıralamaya.... Very Happy

1- Tamam siz fikirlerinizi söylediniz bende kendi fikirlerimi söyledim açıklama yapmaya çalışarak...

2-Sadece bakmakla yetinemediniz anladığım kadarıyla...

3-Evet sizi ırgalamaz inandığım şeyler... Sizinkiler de beni....

4-O zaman övünmekte gereksiz sizi muallağa düşürebiliyorum diye...

5-Hmmm evet çoğu zaman bunu yaparımmm... Very Happy

6-Bir şey değil amaç buydu Very Happy ( Sözünüzü dinledim amaca yöneldim Razz ) Ama cümlenin devamındaki cümleyi de dikkate alsaydınız sevinirdim...

7-Bu bana değildi... Smile

8-Bende böyle bir ithamda bulunmadım ve bana karşı da böyle bir ithamda bulunduğunuzu iddia etmedim...

9&10- Tavsiyeler için teşekkürler... Smile

En son ~~DreamingDeaD~~ tarafından Perş. Nis. 07, 2011 9:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
eren1

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Perş. Nis. 07, 2011 6:41 pm

Forumun içine ettiniz ya silin çabuk şu mesajları yada sen sil admin bune hal yaw ...!!
Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: quatsch   Perş. Nis. 07, 2011 11:58 pm

o zaan tek sorun 4 te

4 : ben sizi muallağa düşürdüğüm içi övünmedim ben de bile bile istemdışı bunu gerçekleştiriyorsam birilerinin istekleri yerine geliyor açısından söyledim

eren1 sen de bi susamadın , burası bir forum yani tartışılmak içi açılır konular
Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Cuma Nis. 08, 2011 12:22 am

Admin demiş ki:
Çok komiksiniz yha... Olaya bak... Forumda herkes birbirine laf atıyor... İç savaşa döndü resmen... Enezcim sen de sakin ol. Eneze hak veriyorum... İsteyen inanmayabilir doğal olarak.... Bu düşünce yapısına bağlı(bunu yanlış anlama enez)

Bu forumda her düşünceye yer var... İster batıl ister başka bir şey... Farketmez.... Herkes istediği düşünceyi söyleyip tartışılabilir ama bunu edepli bir şekilde yapınız lütfen... Bunu sizden istirham ediyorum....

hayatımda yaptığım en edepli tartışmaydı galiba Wink
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Cuma Nis. 08, 2011 2:00 am

enezzz demiş ki:
Admin demiş ki:

Evet haklısın ben eren1 için söyledim sizin alınmanıza gerek yok.... Enezcim demek isterdim ama diyemiyorum... Bu yüzden isminizle hitap edeyim... birey olarak şahsıma karşı yaptığınız tutumlar karşısında nasıl bir zihniyet içinde olup bu mesajı yazmanızı gerektiren şeyi çok merak ediyorum...
enezzz

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Cuma Nis. 08, 2011 3:54 am

Admin demiş ki:
enezzz demiş ki:
Admin demiş ki:

Evet haklısın ben eren1 için söyledim sizin alınmanıza gerek yok.... Enezcim demek isterdim ama diyemiyorum... Bu yüzden isminizle hitap edeyim... birey olarak şahsıma karşı yaptığınız tutumlar karşısında nasıl bir zihniyet içinde olup bu mesajı yazmanızı gerektiren şeyi çok merak ediyorum...

sana karşı hiçbir tuutm içerisinde değilim farklı düşüncelerin varsa mesaj atabilirsin
birdaha bu foruma girmeyeceğim illa konuşmak isteyen olursa enezzz@hotmail.com.tr ekleyebilir

hepinize bye
Kullanıcı profilini gör
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Cuma Nis. 08, 2011 7:24 am

Neyse ya sorun kalmadı o zaman... Evli evine köylü de köyüne... Very Happy Very Happy Very Happy

Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   C.tesi Nis. 09, 2011 3:09 pm

Güle Güle
eren1

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Ptsi Nis. 18, 2011 8:49 pm

gulu gulu ENE Sleep Smile Very Happy Very Happy Very Happy

Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 19, 2011 4:19 pm

herkes çok sevinmiş gitmeme Very Happy tamam sorun yok ya siz burda eğlenin ben giderim Very Happy ara-sıra uğrarım ininize Very Happy
Kullanıcı profilini gör
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 19, 2011 7:18 pm

enezzz demiş ki:
herkes çok sevinmiş gitmeme Very Happy tamam sorun yok ya siz burda eğlenin ben giderim Very Happy ara-sıra uğrarım ininize Very Happy

Biraz öyle oldu evet... Very Happy Napalım size gitmek bize de sevinmek düştü... (zor olsada katlanıyoruz... Laughing ) Ama fazla ayrı kalamadınız bizden bakıyorumda... Laughing Kendi ininiz pek eğlenceli değil heralde başka inlere saldırma gereği duyduğunuza göre Smile

Bir yandan da kararlarınızdaki tutarsızlığı kutluyorum ayrıca...

*Bana vermiş olduğunuz tavsiyeleri önce kendiniz uygulamalısınız... Bu da benden bir tavsiye olsun Wink

Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 19, 2011 9:40 pm

gereksiz konularda radikal kararlar da konu kadar gereksizdir Wink

tartışılacak birşey değil de nedense bizde zıtlık var zıt kavramlar bir arada olmazsa anlamlarını yitirirler Wink
Kullanıcı profilini gör
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Salı Nis. 19, 2011 10:25 pm

enezzz demiş ki:
gereksiz konularda radikal kararlar da konu kadar gereksizdir Wink

tartışılacak birşey değil de nedense bizde zıtlık var zıt kavramlar bir arada olmazsa anlamlarını yitirirler Wink

Bu gereksizliği yapanda sizsiniz... Wink

Bence olmamalılar... Wink Hem o andaki anlamlarını kaybetmiş olsalar bile yeni anlamlar kazanabilirler... Wink

Kullanıcı profilini gör
enezzz

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Perş. Nis. 21, 2011 9:34 pm

buraya girmekten sıkıldım illa konuşalım ya da tartışalım diyorsan msn de olabilir nesiminki@hotmail.com byee
Kullanıcı profilini gör
_...._

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Perş. Nis. 21, 2011 11:01 pm

Byeee... Bu son sanırım... Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...   Bugün 4:14 am

Kristal Titreşimli Çocukları Tanıyın...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İktidarın Girişimci Çocukları
» Sinanpaşa Kayadibi Köyü (Kısa Tanıtım)
» Üyelerimizin Tanıtım Mesajları
» Michael Jackson'ın Çocukları
» yeni gelmedim ama size kendimi tanıtmalıyım